PVZ3A474C01R00 Murata Electronics North America
r50e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: TRIMMER 470K OHM 0.1W SMD
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 470K ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single.
Інші пропозиції PVZ3A474C01R00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVZ3A474C01R00 PVZ3A474C01R00 Виробник : Murata Electronics r50e-522668.pdf Trimmer Resistors - SMD 470K ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single