Продукція > BOURNS INC. > PVZ3A501C01B00
PVZ3A501C01B00 Bourns Inc.
PVZ3%20Trimpot.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TRIMMER 500 OHM 0.1W J LEAD TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±30%
Temperature Coefficient: ±500ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.126" x 0.122" Face (3.20mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Carbon
Part Status: Obsolete
Resistance: 500 Ohms
Number of Turns: 1.0
Написати відгук
Description: TRIMMER 500 OHM 0.1W J LEAD TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±30%, Temperature Coefficient: ±500ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.126" x 0.122" Face (3.20mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Carbon, Part Status: Obsolete, Resistance: 500 Ohms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції PVZ3A501C01B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PVZ3A501C01B00 PVZ3A501C01B00 Виробник : Murata Electronics r50e-522668.pdf Trimmer Resistors - SMD 500 ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single