Продукція > BOURNS INC. > PVZ3G333C01R00
PVZ3G333C01R00
PVZ3G333C01R00 Bourns Inc.
PVZ3%20Trimpot.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TRIMMER 33K OHM 0.1W SMD
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Temperature Coefficient: ±500ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.122" x 0.122" Face (3.10mm x 3.10mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 33 kOhms
Number of Turns: 1.0
Написати відгук
Description: TRIMMER 33K OHM 0.1W SMD, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±30%, Packaging: Cut Tape (CT), Temperature Coefficient: ±500ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.122" x 0.122" Face (3.10mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Carbon, Resistance: 33 kOhms, Number of Turns: 1.0.