PWM-120-12DA
PWM-120-12DA Mean-Well USA, Inc.
pwm120spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 120W Single 6-Pin
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVERS POWER SUPPLIES 120W, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PWM-120-12DA PWM-120-12DA Виробник : Mean-Well USA, Inc. pwm120spec.pdf AC/DC LED Power Supply 120W Single 6-Pin
на замовлення 1 шт:
PWM-120-12DA Виробник : MEAN WELL PWM-120-spec.pdf LED Power Supplies 120W 12V 10A CV DALI LED Driver
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
PWM-120-12DA PWM-120-12DA Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 12V/10A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
товару немає в наявності
PWM-120-12DA PWM-120-12DA Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 12V/10A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
PWM-120-12DA PWM-120-12DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. PWM-120-spec.pdf Description: LED DRIVERS POWER SUPPLIES 120W
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV