PWM-120-12DA2 Mean-Well USA, Inc.
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
Constant Voltage PWM Output LED Driver
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; for LED tapes; DALI 2; 120W; 12VDC; 10A, Output current: 10A, Operating temperature: -40...85°C, Application: for LED tapes, Kind of power supply: LED, Power supply unit features: PWM style output, Caution!: rated parameters obtained at full load, IP rating: IP67, Manufacturer series: PWM-120DA, Electrical connection: wires, Type of power supply: switching, Communictions protocol: DALI 2, Operating modes: constant voltage, Power consumption without load: .
Інші пропозиції PWM-120-12DA2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PWM-120-12DA2 PWM-120-12DA2 Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 12V/10A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI2 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PWM-120-12DA2 PWM-120-12DA2 Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 12V/10A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI2 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
PWM-120-12DA2 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies O/P +12V10A
PWM-120-12DA2 PWM-120-12DA2 Виробник : MEAN WELL Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; for LED tapes; DALI 2; 120W; 12VDC; 10A
Output current: 10A
Operating temperature: -40...85°C
Application: for LED tapes
Kind of power supply: LED
Power supply unit features: PWM style output
Caution!: rated parameters obtained at full load
IP rating: IP67
Manufacturer series: PWM-120DA
Electrical connection: wires
Type of power supply: switching
Communictions protocol: DALI 2
Operating modes: constant voltage
Power consumption without load: <0.5W
Body dimensions: 191x63x37.5mm
Lead length: 0.3m
Number of outputs: 1
Output voltage: 12V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Supply voltage: 90...305V AC; 127...431V DC
Power: 0.12kW