Продукція > MEAN WELL > PWM-120-24DA
PWM-120-24DA
PWM-120-24DA MEAN WELL
PWM-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - PWM-120-24DA - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 120 W, 24 VDC, 5 A, Konstantspannung, 90 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 5A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 90V
Produktpalette: PWM-120
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 120W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Написати відгук
Description: LED DRIVERS POWER SUPPLIES 120W, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PWM-120-24DA PWM-120-24DA Виробник : Mean-Well USA, Inc. pwm120spec.pdf AC/DC LED Power Supply 120W Single 6-Pin
на замовлення 17 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PWM-120-24DA Виробник : MEAN WELL PWM-120-spec.pdf LED Power Supplies 120W 24V 5A CV DALI LED Driver
на замовлення 2 шт:
PWM-120-24DA PWM-120-24DA Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/5A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PWM-120-24DA PWM-120-24DA Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/5A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
PWM-120-24DA PWM-120-24DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. PWM-120-spec.pdf Description: LED DRIVERS POWER SUPPLIES 120W
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV