Продукція > MEAN WELL > PWM-120-24DA2
PWM-120-24DA2
PWM-120-24DA2 MEAN WELL
3212135.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - PWM-120-24DA2 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 120 W, 24 VDC, 5 A, Konstantspannung, 90 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 5A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 90V
Produktpalette: PWM-120
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 120W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PWM-120-24DA2 Виробник : Mean-Well USA, Inc. PWM-120(DA)-spec.pdf PWM-120-24DA2
на замовлення 12 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
PWM-120-24DA2 PWM-120-24DA2 Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/5A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI2 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PWM-120-24DA2 PWM-120-24DA2 Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/5A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, DALI2 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV