PWM-120-36
PWM-120-36 MEAN WELL
PWM-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 122.4W 36V 3.4A CV Dimming LED PS
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 36V 3.4A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 36V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 122 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PWM-120-36 PWM-120-36 Виробник : Mean-Well USA, Inc. pwm120spec.pdf AC/DC LED Power Supply 122.4W Single 6-Pin
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
PWM-120-36 PWM-120-36 Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 122.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/3.4A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PWM-120-36 PWM-120-36 Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 122.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/3.4A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
PWM-120-36 PWM-120-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PWM-120-spec.pdf Description: LED DRIVER CV AC/DC 36V 3.4A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 36V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 122 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV