PWM-120-48
PWM-120-48 MEAN WELL USA Inc.
PWM-120-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CV AC/DC 48V 2.5A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 90.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 48V 2.5A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 90.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PWM-120-48 PWM-120-48 Виробник : MEAN WELL PWM-120-spec.pdf LED Power Supplies 120W 48V 2.5A CV Dimming LED PS
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PWM-120-48 PWM-120-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. pwm120spec.pdf AC/DC LED Power Supply 120W Single 6-Pin
товару немає в наявності
PWM-120-48 PWM-120-48 Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2.5A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PWM-120-48 PWM-120-48 Виробник : MEAN WELL PWM-120%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 120W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2.5A, розміри 191х63х37.5 мм, -40...+90 С, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт