Продукція > MEAN WELL > PWM-200-12DA
PWM-200-12DA MEAN WELL
PWM-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 180W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 12V/15A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, DALI Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Написати відгук
AC/DC, 180W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 12V/15A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, DALI Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції PWM-200-12DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PWM-200-12DA Виробник : MEAN WELL PWM-200-spec.pdf AC/DC, 180W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 12V/15A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, DALI Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт