PWM-200-48DA2
PWM-200-48DA2 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=PWM-200
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 200W CLASS II & IP67 POWER SUPPL
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.68" W x 1.56" H (195.0mm x 68.0mm x 39.5mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC
Ratings: IP67, NEMA 410
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.17A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: 60335-1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: 200W CLASS II & IP67 POWER SUPPL, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.68" L x 2.68" W x 1.56" H (195.0mm x 68.0mm x 39.5mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, Ratings: IP67, NEMA 410, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.17A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: 60335-1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PWM-200-48DA2 PWM-200-48DA2 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=PWM-200 LED Power Supplies 200.1W 48V 4.17A CV PWM style DALI-2
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PWM-200-48DA2 PWM-200-48DA2 Виробник : MEAN WELL 3212136.pdf Description: MEAN WELL - PWM-200-48DA2 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 200.1 W, 48 VDC, 4.17 A, Konstantspannung, 100 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 48VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 4.17A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 100V
Produktpalette: PWM-200
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 200.1W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 10 шт:
PWM-200-48DA2 PWM-200-48DA2 Виробник : Mean-Well USA, Inc. pwm200spec.pdf AC/DC LED Power Supply 200.1W Single 6-Pin
товару немає в наявності
PWM-200-48DA2 PWM-200-48DA2 Виробник : MEAN WELL PWM-200-spec.pdf AC/DC, 200.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/4.17A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, DALI2 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PWM-200-48DA2 PWM-200-48DA2 Виробник : MEAN WELL PWM-200-spec.pdf AC/DC, 200.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/4.17A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, DALI2 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт