Продукція > MEAN WELL > PWM-200-48KN
PWM-200-48KN
PWM-200-48KN MEAN WELL
PWM-200KN-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 200.1W 48V 4.17A CV W/KNX
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.68" L x 2.68" W x 1.56" H (195.0mm x 68.0mm x 39.5mm), Voltage - Output: 48V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC, Efficiency: 94%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.17A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 200 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.68" L x 2.68" W x 1.56" H (195.0mm x 68.0mm x 39.5mm)
Voltage - Output: 48V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC
Efficiency: 94%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.17A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 200 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Кількість Ціна
PWM-200-48KN PWM-200-48KN Виробник : MEAN WELL PWM-200KN-spec.pdf AC/DC, 200.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/4.17A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, KNX Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PWM-200-48KN PWM-200-48KN Виробник : MEAN WELL PWM-200KN-spec.pdf AC/DC, 200.1W, Вхід: 100-305VAC/142-431VDC, Вихід: 48V/4.17A, розміри 195х68х39.5 мм, -40...+85 С, IP67, KNX Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт