PWM-60-24DA2
PWM-60-24DA2 MEAN WELL USA Inc.
PWM-60(DA)-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: PWR SUPP, BATT & COND
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.91" L x 2.09" W x 1.38" H (150.0mm x 53.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, EAC, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; for LED tapes; DALI 2; 60W; 24VDC; 2.5A, Type of power supply: switching, Application: for LED tapes, Communictions protocol: DALI 2, Kind of power supply: LED, Power: 60W, Output voltage: 24V DC, Output current: 2.5A, Supply voltage: 90...305V AC; 127...431V DC, IP rating: IP67, Body dimensions: 150x53x35mm, Manufacturer series: PWM-60DA, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -40...85°C, Electrical connection: wires, Lead length: 0.3m, Number of outputs: 1, Additional functions: active PFC, Efficiency: 89%, Power consumption without load: .
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Ratings: IP67
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
на замовлення 22 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 2 шт:
PWM-60-24DA2 Виробник : MEAN WELL PWM-60(DA)-spec.pdf LED Power Supplies O/P +24V2.5A
на замовлення 1 шт:
PWM-60-24DA2 PWM-60-24DA2 Виробник : MEAN WELL PWM-60%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/2.5A, розміри 150х53х35 мм, -40...+85 С, IP67, DALI2 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
PWM-60-24DA2 PWM-60-24DA2 Виробник : MEAN WELL PWM-60%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 60W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/2.5A, розміри 150х53х35 мм, -40...+85 С, IP67, DALI2 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
PWM-60-24DA2 PWM-60-24DA2 Виробник : MEAN WELL PWM-60(DA)-spec.pdf Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; for LED tapes; DALI 2; 60W; 24VDC; 2.5A
Type of power supply: switching
Application: for LED tapes
Communictions protocol: DALI 2
Kind of power supply: LED
Power: 60W
Output voltage: 24V DC
Output current: 2.5A
Supply voltage: 90...305V AC; 127...431V DC
IP rating: IP67
Body dimensions: 150x53x35mm
Manufacturer series: PWM-60DA
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -40...85°C
Electrical connection: wires
Lead length: 0.3m
Additional functions: active PFC
Efficiency: 89%
Power consumption without load: <0.5W