PWS3082A115N4LG Hammond Manufacturing
pws-30.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: AIR/WATER HEAT EXCH. 900W 115V 3
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 10.13" L x 5.56" W x 24.58" H (257.3mm x 141.2mm x 624.3mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air Conditioning Unit
Specifications: A/C Unit, 2898 BTU
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AIR/WATER HEAT EXCH. 900W 115V 3, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 10.13" L x 5.56" W x 24.58" H (257.3mm x 141.2mm x 624.3mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 2898 BTU.