PWS3152A115N4SS Hammond Manufacturing
pws-31.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: AIR/WATER HEAT EXCH. 1700W 115V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 11.78" L x 8.16" W x 36.65" H (299.2mm x 207.3mm x 930.9mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air Conditioning Unit
Specifications: A/C Unit, 5800 BTU
Написати відгук
Description: AIR/WATER HEAT EXCH. 1700W 115V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 11.78" L x 8.16" W x 36.65" H (299.2mm x 207.3mm x 930.9mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 5800 BTU.