PWS7102A115N4LG
PWS7102A115N4LG Hammond Manufacturing
pws
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: AIR/WATER HEAT EXCHANGER
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 5.91" L x 7.87" W x 19.69" H (150.0mm x 200.0mm x 500.0mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air Conditioning Unit
Specifications: A/C Unit, 3241 BTU
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AIR/WATER HEAT EXCHANGER, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 5.91" L x 7.87" W x 19.69" H (150.0mm x 200.0mm x 500.0mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 3241 BTU.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Voltage - Input: 115VAC