PWS7332A115N4LG
PWS7332A115N4LG Hammond Manufacturing
pws
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: AIR/WATER HEAT EXCHANGER
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.48" L x 15.75" W x 37.40" H (190.0mm x 400.0mm x 950.0mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air Conditioning Unit
Specifications: A/C Unit, 10750 BTU
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AIR/WATER HEAT EXCHANGER, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.48" L x 15.75" W x 37.40" H (190.0mm x 400.0mm x 950.0mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 10750 BTU.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Voltage - Input: 115VAC