Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > PX-5000-EAC-FKAX-50M0000000
PX-5000-EAC-FKAX-50M0000000
PX-5000-EAC-FKAX-50M0000000 Microchip Technology
px-500.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 50MHz ±25ppm 15pF ACMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PX-5000-EAC-FKAX-50M0000000 PX-5000-EAC-FKAX-50M0000000 Виробник : Microchip Technology px-500.pdf Oscillator XO 50MHz ±25ppm 15pF ACMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R