Продукція > OMEGA > PX309-200GI
PX309-200GI
PX309-200GI Omega
Виробник: Omega
Description: STAINLESS STEEL PRESSURE TRANSDU
Features: Temperature Compensated
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylinder, Threaded
Output Type: Analog Current
Output: 4 ~ 20 mA
Operating Pressure: 200.01PSI (1379kPa)
Pressure Type: Gauge
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 9V ~ 30V
Port Size: Male - 1/8" (3.18mm) NPT