PXT10125
PXT10125 StarTech.com
pxt10125_datasheet.pdf
Виробник: StarTech.com
Description: COMPUTER POWER CORD - 18AWG
Packaging: Retail Package
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 3°C ~ 60°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SVT
1st Connector: NEMA 5-15P
2nd Connector: IEC 320-C13
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COMPUTER POWER CORD - 18AWG, Packaging: Retail Package, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 25.00' (7.62m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 3°C ~ 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SVT, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13.