Продукція > KEMET > PYR5008-47
PYR5008-47
PYR5008-47 KEMET
KEM_A4048_MOUNTING_KITS-3316271.pdf
Виробник: KEMET
Capacitor Hardware 47Kohm 5% 10W FLANGE
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85332100
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Clipdurchmesser: -
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PYR5008-47 PYR5008-47 Виробник : KEMET PYR5008-47.pdf Description: BALANCE/DISCHARGE FOR RND CAN
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Round Can Types
Accessory Type: Balancing/Discharging Resistor
Specifications: 47kOhm
Device Size: 50 ~ 65mm Dia