Продукція > KEMET > PYR7511-10
PYR7511-10
PYR7511-10 KEMET
KEM_A4048_MOUNTING_KITS-3316271.pdf
Виробник: KEMET
Capacitor Hardware 13W 10W FLANGE
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTKV, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Round Can Types, Accessory Type: Balancing/Discharging Resistor, Specifications: 10kOhm, 13W, Device Size: 75 ~ 90mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PYR7511-10 Виробник : KEMET KEM_C1010_X7R_HV_SMD.pdf Description: RESISTKV
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Round Can Types
Accessory Type: Balancing/Discharging Resistor
Specifications: 10kOhm, 13W
Device Size: 75 ~ 90mm Dia