Продукція > KEMET > PYR7511-27
PYR7511-27
PYR7511-27 KEMET
525372.pdf
Виробник: KEMET
Description: KEMET - PYR7511-27 - Spannungsabgleichwiderstand, 27K, Baureihe PYR von KEMET
Art des Zubehörs: Spannungsabgleichwiderstand 27K
Clipdurchmesser: -
Produktpalette: PYR Resistors Series
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 136 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції PYR7511-27
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PYR7511-27 Виробник : KEMET KEM_C1010_X7R_HV_SMD.pdf Description: RESIST 7KV
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Round Can Types
Accessory Type: Balancing/Discharging Resistor
Specifications: 27kOhm, 13W
Device Size: 75 ~ 90mm Dia