Продукція > KEMET > PYR7511-47
PYR7511-47
PYR7511-47 KEMET
KEM_C1010_X7R_HV_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: RES CAP BLEEDER 47K OHM 5% 13W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 13W
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Capacitor, 32mm Pitch
Composition: Wirewound
Type: Bleeder, Capacitor
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Capacitor Discharge
Resistance: 47 kOhms
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PYR7511-47 PYR7511-47 Виробник : KEMET KEM_A4048_MOUNTING_KITS-3316271.pdf Capacitor Hardware 47Kohm 5% 13W FLANGE