Продукція > ELITE > PZ2W470MNN1240
PZ2W470MNN1240
PZ2W470MNN1240 Elite
pz_elite.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 450VDC; Ø12.5x40mm; ±20%; 2000h
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø12.5x40mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: PZ
Operating current: 0.35A
Height: 40mm
Diameter: 12.5mm
Capacitor application: low profile power supply
на замовлення 933 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 450VDC; Ø12.5x40mm; ±20%; 2000h, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø12.5x40mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: PZ, Operating current: 0.35A, Height: 40mm, Diameter: 12.5mm, Capacitor application: low profile power supply.