PZM9.1NB2,115
PZM9.1NB2,115 NXP USA Inc.
Виробник: NXP USA Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 300MW SMT3
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SMT3; MPAK
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V
на замовлення 1800000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 9.1V 300MW SMT3, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SMT3; MPAK, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V.
Інші пропозиції PZM9.1NB2,115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZM9.1NB2,115 PZM9.1NB2,115 Виробник : NXP USA Inc. Description: DIODE ZENER 9.1V 300MW SMT3
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Power - Max: 300 mW