PZU11B2L,315
PZU11B2L,315 Nexperia USA Inc.
PZUXBL_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 11V 250MW DFN1006-2
на замовлення 47096 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Zener Diodes 40W SGL 200mA 11.22V Single Zener diodes.
Інші пропозиції PZU11B2L,315
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU11B2L,315 PZU11B2L,315 Виробник : Nexperia PZUXBL_SER-1320690.pdf Zener Diodes 40W SGL 200mA 11.22V Single Zener diodes
PZU11B2L,315 PZU11B2L,315 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBL_SER.pdf Description: DIODE ZENER 11V 250MW SOD882
товару немає в наявності
PZU11B2L,315 PZU11B2L,315 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBL_SER.pdf Description: DIODE ZENER 11V 250MW DFN1006-2