Продукція > NEXPERIA > PZU11B3A,115
PZU11B3A,115
PZU11B3A,115 Nexperia
pzuxba_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diode Single 11V 2% 10Ohm 490mW 2-Pin SOD-323 T/R
на замовлення 26890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 11V 320MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 320 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU11B3A,115 PZU11B3A,115 Виробник : Nexperia pzuxba_ser.pdf Zener Diode Single 11V 2% 10Ohm 490mW 2-Pin SOD-323 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 387
PZU11B3A,115 PZU11B3A,115 Виробник : Nexperia PZUXBA_SER.pdf Zener Diodes PZU11B3A/SOD323/SOD2
Мінімальне замовлення: 18
PZU11B3A,115 Виробник : NXP Semiconductors PZUXBA_SER.pdf Diode Zener Single 11.33V 2% 490mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R
PZU11B3A,115 PZU11B3A,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBA_SER.pdf Description: DIODE ZENER 11V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Power - Max: 320 mW