PZU12B2A-QX
PZU12B2A-QX NEXPERIA
3795411.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - PZU12B2A-QX - Zener-Diode, 12 V, 320 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-323
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 320mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: PZUxBA-Q Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 12V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - PZU12B2A-QX - Zener-Diode, 12 V, 320 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 320mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: PZUxBA-Q Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 12V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU12B2A-QX PZU12B2A-QX Виробник : NEXPERIA 3795411.pdf Description: NEXPERIA - PZU12B2A-QX - Zener-Diode, 12 V, 320 mW, SOD-323, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
Bauform - Diode: SOD-323
hazardous: false
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 320mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Zener-Spannung, nom.: 12V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
PZU12B2A-QX PZU12B2A-QX Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBA-Q_SER.pdf Description: DIODE ZENER 11.99V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11.99 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 9 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 320 mW
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
PZU12B2A-QX PZU12B2A-QX Виробник : Nexperia PZUXBA-Q_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .49W 12V