PZU14B2AF
PZU14B2AF Nexperia USA Inc.
PZUXBA_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 14V SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 14 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V
на замовлення 6703 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 14V SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 14 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V.
Інші пропозиції PZU14B2AF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU14B2AF PZU14B2AF Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBA_SER.pdf Description: DIODE ZENER 14V SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Part Status: Active
товару немає в наявності
PZU14B2AF PZU14B2AF Виробник : Nexperia PZUXBA_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .32W 14V