PZU2.4BA-QX
PZU2.4BA-QX Nexperia USA Inc.
PZUXBA-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: PZU2.4BA-Q/SOD323/SOD2
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.45 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PZU2.4BA-Q/SOD323/SOD2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.45 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 320 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 320 mW
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
PZU2.4BA-QX PZU2.4BA-QX Виробник : Nexperia PZUXBA-Q_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-323 .55W 2.4V