Продукція > NEXPERIA > PZU2.7B2L,315
PZU2.7B2L,315
PZU2.7B2L,315 Nexperia
PZUXBL_SER.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes The factory is currently not accepting orders for this product.
на замовлення 9758 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 2.7V 250MW DFN1006-2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q100.
Інші пропозиції PZU2.7B2L,315
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU2.7B2L,315 PZU2.7B2L,315 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBL_SER.pdf Description: DIODE ZENER 2.7V 250MW DFN1006-2
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW