PZU20B3A-QX
PZU20B3A-QX Nexperia USA Inc.
PZUXBA-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 20.65V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20.65 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 15 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 2975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 20.65V 320MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20.65 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Power - Max: 320 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 15 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PZU20B3A-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU20B3A-QX PZU20B3A-QX Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBA-Q_SER.pdf Description: DIODE ZENER 20.65V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 320 mW