Продукція > NEXPERIA > PZU22B2L,315
PZU22B2L,315
PZU22B2L,315 NEXPERIA
PZUXBL_SER.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - PZU22B2L,315 - ZENER ARRAY DIODES
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 119900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 22V 250MW DFN1006-2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 17 V, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU22B2L,315 PZU22B2L,315 Виробник : Nexperia PZUXBL_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-882 .25W 22V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
PZU22B2L,315 PZU22B2L,315 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBL_SER.pdf Description: DIODE ZENER 22V 250MW DFN1006-2
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 17 V
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW