Продукція > NEXPERIA > PZU3.3B2A,115
PZU3.3B2A,115
PZU3.3B2A,115 Nexperia
PZUXBA_SER.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes The factory is currently not accepting orders for this product.
на замовлення 5692 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.3V 320MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 320 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU3.3B2A,115 PZU3.3B2A,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBA_SER.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Power - Max: 320 mW