Продукція > NEXPERIA > PZU5.6B3A,115
PZU5.6B3A,115
PZU5.6B3A,115 Nexperia
pzuxba_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diode Single 5.795V 2% 40Ohm 490mW 2-Pin SOD-323 T/R
на замовлення 24796 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 5.6V 320MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 320 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU5.6B3A,115 PZU5.6B3A,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBA_SER.pdf Description: DIODE ZENER 5.6V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 2.5 V
Кількість Ціна
PZU5.6B3A,115 PZU5.6B3A,115 Виробник : Nexperia PZUXBA_SER.pdf Zener Diodes PZU5.6B3A/SOD323/SOD2
Мінімальне замовлення: 31
PZU5.6B3A,115 PZU5.6B3A,115 Виробник : Nexperia pzuxba_ser.pdf Zener Diode Single 5.795V 2% 40Ohm 490mW 2-Pin SOD-323 T/R
Мінімальне замовлення: 48
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 320 mW