PZU6.2B1A,115
PZU6.2B1A,115 Nexperia USA Inc.
PZUXBA_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 6.2V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V
на замовлення 21000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 6.2V 320MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 320 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
PZU6.2B1A,115 PZU6.2B1A,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBA_SER.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 320 mW
товару немає в наявності
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 320 mW