Продукція > NEXPERIA > PZU6.2B2A,115
PZU6.2B2A,115
PZU6.2B2A,115 Nexperia
PZUXBA_SER.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes ZENER SOD-323 .55W 6.2V
на замовлення 1058 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 6.2V 320MW SOD323, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 320 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU6.2B2A,115 PZU6.2B2A,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBA_SER.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 320MW SOD323
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 320 mW