PZU7.5B2L,315
PZU7.5B2L,315 Nexperia USA Inc.
PZUXBL_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 7.5V 250MW DFN1006-2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006-2
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 4 V
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 2418 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 7.5V 250MW DFN1006-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006-2, Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 4 V, Qualification: AEC-Q100.
Інші пропозиції PZU7.5B2L,315
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU7.5B2L,315 PZU7.5B2L,315 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBL_SER.pdf Description: DIODE ZENER 7.5V 250MW DFN1006-2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
PZU7.5B2L,315 PZU7.5B2L,315 Виробник : Nexperia PZUXBL_SER-1320690.pdf Zener Diodes 40W SINGL 200mA 7.6V Single Zener diodes