PZU84-C24-QR
PZU84-C24-QR Nexperia USA Inc.
PZU84-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 24.25V 250MW TO236AB
Tolerance: ±5.44%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24.25 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 19 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 24.25V 250MW TO236AB, Tolerance: ±5.44%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24.25 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 19 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PZU84-C24-QR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU84-C24-QR PZU84-C24-QR Виробник : Nexperia PZU84-Q_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOT-23 .55W 24V