PZU884LS-C12-QYL
PZU884LS-C12-QYL Nexperia USA Inc.
PZU884LS-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 12.01V 365MW DFN1006
Tolerance: ±4.91%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12.01 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: DFN1006BD-2
Grade: Automotive
Power - Max: 365 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 9.1 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12.01V 365MW DFN1006, Tolerance: ±4.91%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12.01 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: DFN1006BD-2, Grade: Automotive, Power - Max: 365 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 9.1 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU884LS-C12-QYL PZU884LS-C12-QYL Виробник : Nexperia PZU884LS-Q_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-882 .365W 12V