PZU9.1B2A,115
PZU9.1B2A,115 Nexperia USA Inc.
PZUXBA_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 9.1V 320MW SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Power - Max: 320 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V
на замовлення 1140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 9.1V 320MW SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Power - Max: 320 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V.
Інші пропозиції PZU9.1B2A,115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PZU9.1B2A,115 PZU9.1B2A,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PZUXBA_SER.pdf Description: DIODE ZENER 9.1V 320MW SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Power - Max: 320 mW