Q-30030000D072I
Q-30030000D072I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-30030000D072I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: CBL ASSY SMA JACK TO JACK 6'
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Black
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: SMA to SMA
Cable Type: LMR 195
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA JACK TO JACK 6', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 72.0" (1.8m) 6.0', Style: SMA to SMA, Cable Type: LMR 195, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.