Q-3100B000H036I
Q-3100B000H036I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-3100B000H036I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: CBL ASSY BNC-SMA JACK-JACK 36"
Color: Copper
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: BNC to SMA
Cable Type: RG-142
1st Connector: BNC Jack
2nd Connector: SMA Jack
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Написати відгук
Description: CBL ASSY BNC-SMA JACK-JACK 36", Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Copper, Length: 36.00" (914.40mm), Style: BNC to SMA, Cable Type: RG-142, 1st Connector: BNC Jack, 2nd Connector: SMA Jack, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.