Q-32059000M036I
Q-32059000M036I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-32059000M036I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: CBL ASSY SMA-TNC JACK-PLUG 36"
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA-TNC JACK-PLUG 36", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMA to TNC, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: TNC Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.