Q-32070000M048I
Q-32070000M048I Amphenol Custom Cable
drw.cfm?partNumber=Q-32070000M048I
Виробник: Amphenol Custom Cable
Description: CBL ASSY RPSMA-SMA JACK-JACK 4'
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY RPSMA-SMA JACK-JACK 4', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: RP-SMA to SMA, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: RP-SMA Jack, 2nd Connector: SMA Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.