Q12B1D102KN0B0S0N0
Q12B1D102KN0B0S0N0 Songtian Electronic Technology (HK) Limited
CD_Series_Y1_Series.pdf
Виробник: Songtian Electronic Technology (HK) Limited
Description: CAP CER 1000PF 400V Y5P RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 400V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 498 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 400V Y5P RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 400V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.