Q12VP6FF15Q5
Q12VP6FF15Q5 Banner Engineering
119223.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors WORLD-BEAM Q12 Series: Fixed-Field; Range: 15 mm Cutoff; Input: 10-30 V dc; Output: LO (Light Operate); PNP complementary; 150 mm (6 in) 4-pin M12 Pigtail QD
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук