Q20KAF200Q7
Q20KAF200Q7 BANNER ENGINEERING
208516.pdf
Виробник: BANNER ENGINEERING
Description: BANNER ENGINEERING - Q20KAF200Q7 - PHOTO SENSOR, 200MM, PNP, 30VDC, M8
tariffCode: 0
Erfassungsreichweite, max.: 200mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Messmethode: Background Suppression
Anschlussmethode: M8 Connector
euEccn: NLR
DC-Versorgungsspannung, min.: 10V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Sensorausgang: PNP
DC-Versorgungsspannung, max.: 30V
usEccn: EAR99
Produktpalette: WORLD-BEAM Q20 Series
SVHC: No SVHC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BANNER ENGINEERING - Q20KAF200Q7 - PHOTO SENSOR, 200MM, PNP, 30VDC, M8, tariffCode: 0, Erfassungsreichweite, max.: 200mm, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Messmethode: Background Suppression, Anschlussmethode: M8 Connector, euEccn: NLR, DC-Versorgungsspannung, min.: 10V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Sensorausgang: PNP, DC-Versorgungsspannung, max.: 30V, usEccn: EAR99, Produktpalette: WORLD-BEAM Q20 Series, SVHC: No SVHC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q20KAF200Q7 Q20KAF200Q7 Виробник : Banner Engineering Corporation 208516.pdf Description: PHOTO SEN 200MM PNP-I/O LINK
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable, Potentiometer
Sensing Distance: 7.874" (200mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V