Q2XRBAF150-Q
Q2XRBAF150-Q Banner Engineering Corporation
217279.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SENSOR, ADJ FLD, 150MM, 10-30VDC
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable, 3-Turn Potentiometer
Sensing Distance: 0.709" ~ 5.906" (18mm ~ 150mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Output Configuration: NPN/PNP - Dark-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 850µs
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector
Light Source: Red (645nm)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR, ADJ FLD, 150MM, 10-30VDC, Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, 3-Turn Potentiometer, Sensing Distance: 0.709" ~ 5.906" (18mm ~ 150mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Output Configuration: NPN/PNP - Dark-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 850µs, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, Light Source: Red (645nm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Q2XRBAF150-Q Q2XRBAF150-Q Виробник : Banner Engineering 217279.pdf Photoelectric Sensors Q2X Series: Adjustable Field Sensor; Range: 18-150 mm; Input 10-30 V dc; Output: DO (Dark Operate) Bipolar: 1 NPN, 1 PNP; 150 mm (6 in) 4-pin M8 Pigtail QD